top of page

MES a HE3DA na Smart Energy Forum 2023

Veletrh Smart Energy Forum 2023, který se konal v Praze ve dnech 17. a 18. října, přinesl do světa energetiky významnou platformu pro prezentaci a diskuzi o nejnovějších trendech a technologiích v oblasti smart energetiky. Mezi vystavovatele, kteří se na této akci představili, patřila i společnost HE3DA a Magna Energy Storage.


V rámci Smart Energy Forum měli návštěvníci možnost vidět širokou škálu inovací a produktů spojených s energetikou. Vystavovatelé z různých částí světa představili své nejnovější technologie v oblastech jako je energetická účinnost, obnovitelné zdroje energie, energetická bezpečnost a mnoho dalších.Jedním z vrcholů účasti společnosti HE3DA a Magna Energy Storage na veletrhu Smart Energy Forum 2023 bylo představení našeho nového výrobku - 150 kWh bateriového úložiště. Toto nové úložiště znamená další zásadní pokrok v oblasti skladování energie a nabízí praktické řešení pro různé sektory. S kapacitou 150 kWh se jedná o úložiště, které je vhodné pro širokou škálu aplikací včetně různých druhů podniků, průmyslových zařízení, OZE a energetických sítí. Toto bateriové úložiště umožňuje efektivní a bezpečný sběr a uchovávání energie z obnovitelných zdrojů, jako jsou solární panely a větrné turbíny. Zákazníci mohou očekávat, že toto bateriové úložiště jim umožní nejen snižovat své energetické náklady, ale také přispěje k ochraně životního prostředí.


Veletrh Smart Energy Forum 2023 byl významnou událostí pro odvětví energetiky a přinesl inovace a inspiraci pro budoucnost. Jsme velice rádi, že jsme se mohli opět zúšastnit této významné akce a potvrdili, tak že patříme mezi hlavní pilíře potřebné pro přechod k OZE a udržitelné energetice.Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page