top of page

Delegace z Nevady


V čele předmětné delegace stáli Pawel Pietrasienski (Director of International Trade, Nevada Governor’s Office of Economic Development) a Dyana Dale (International Business Development Specialist, Nevada Governor’s Office of Economic Development).

Vedoucí delegace, zástupce guvernéra Kristopher Sanchez (Deputy Executive Director of the Governor’s Office of Economic Development) se zúčastnil video-přenosem, jelikož kvůli koronaviru nesměl s guvernérem vycestovat.

Jednalo se o naprosto výjimečný moment, neboť to byla první oficiální návštěva státu Nevada v České republice. Stěžejním předmětem programu byla prezentace zástupců Nevady a MSK z inovačních center, regionální podpory start – upů, univerzit, právní agentury zaměřující se na ochranu duševního vlastnictví, patentů apod. Následně MES/HE3DA pozvala delegaci do nově budovaného závodu na výrobu baterií v Horní Suché. Tam jsme jim v nové zasedací místnosti nastínili náš budoucí rozvoj a plány na expanzi do USA. Posléze zástupci regionu Nevada zamířili do inovačního centra MSK (MSIC), kde prezentovali další zástupci fakult technického a ekonomického zaměření Ostravské univerzity.

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page